Nowy Peugeot Partner

Nowy Peugeot Partner

Nowy Peugeot Partner

Peugeot Partner jest samochodem osobowo-dostawczym typu kombivan. To klasa kompaktowa produkowana pod francuską marką Peugeot od 1996 roku. Od 2018 roku wytwarzana jest już trzecia generacja. Osobowa odmiana zyskała nową nazwę: Rifter. Peugeot Partner jest liderem w sektorze małych samochodów dostawczych. Najnowsza wersja wprowadzona w 2018 roku zawiera technologię, której nigdy wcześniej nie widziano w tej klasie.

Prawdziwe postępy pojawiają się w kabinie, w której  Peugeot sprawił, że Partner jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż wcześniej. Więcej systemów bezpieczeństwa, praktycznych funkcji i wydajne silniki wysokoprężne, które pomagają obniżyć koszty - to znak Partnera. Poprawił się również komfort jazdy, a różnorodność wyposażenia sprawia, że ​​Peugeot Partner zaspokoi większość potrzeb klientów.

wnętrze

Peugeot Partner był zasadniczo do tej pory rebrandingiem Citroena Berlingo. Aktualnie Peugeot objął projekt i nowa wersja to połączenie poprzedniej generacji Partnera (tył) z adaptacją podwozia i przodu EMP2 z grupy PSA. Dzięki temu Peugeot jest w stanie wyposażyć Partnera w szereg najnowocześniejszych technologii zapewniających wygodę i bezpieczeństwo, których wcześniej nie widziano w tej klasie.

Dostępne są dwie długości Peugeot Partner, zwane Standard i Long. Pojemność przestrzeni ładunkowej wynosi odpowiednio 3,3 i 3,8 metra sześciennego, a ładowność waha się od 680 kg do 1000 kg. W ofercie jest również wersja nadwozia Long z układem pięciu miejsc dla pasażerów. Ma trzymiejscową tylną kanapę i siatkową przegrodę, aby w razie potrzeby uzyskać więcej przestrzeni ładunkowej.

Peugeot Partner otrzymał tylne czujniki parkowania, tempomat oraz radio DAB z ekranem dotykowym i Apple CarPlay oraz Android, dwa gniazda USB. Oprócz tego samochody dostawcze Peugeota otrzymają zderzaki w kolorze nadwozia, aluminiowe felgi, nawigację satelitarną oraz tylne i boczne kamery, chociaż wszystkie te dodatki można dodać do modeli o niższej specyfikacji z obszernej listy opcji.