Przełomowa integracja Dostawczaki.pl oraz Samochody.pl

Dodawaj ogłoszenia w jednym miejscu, a znajdzie się ono na dwóch profesjonalnych portalach motoryzacyjnych zupełnie bezpłatnie!

Oddajemy Wam do dyspozycji nową opcję na Dostawczaki.pl – ukończyliśmy integrację z jednym z najpopularniejszych portali ogłoszeń motoryzacyjnych. Od teraz, każda oferta sprzedaży, którą dodasz na naszym portalu automatycznie i zupełnie bezpłatnie pojawi się na Samochody.pl! Równocześnie zostanie tam również utworzone Twoje konto, z którego możesz korzystać i dodawać oferty samochodów osobowych i nie tylko. 

Jak to zrobić? 

Aby mieć pełen dostęp do konta na Samochody.pl musisz na stronie logowania podać swój adres e-mail, na który zostało założone konto na Dostawczaki.pl i skorzystać z opcji „Zapomniałem hasła” – wówczas na wskazany adres przyjdzie wiadomość z linkiem do nadania hasła do nowego konta. Pamiętaj, robimy to w trosce o bezpieczeństwo Twoich danych.

Zapraszamy do dodawania ogłoszeń – do końca roku do każdego konta przyznawane są bezpłatne pakiety ogłoszeń, dzięki czemu umieszczanie ofert zarówno na Dostawczaki.pl jak i Samochody.pl jest zwolnione z opłat!