Dostawczaki.pl profesjonalny portal samochodów dostawczych i ciężarowych

 Stale się rozwijamy i dążymy, aby być liderem w branży ogłoszeń motoryzacyjnych. W związku z tym utworzyliśmy portal Dostawczaki.pl, który szybko stał się rozpoznawalnym serwisem ogłoszeń samochodów dostawczych i ciężarowych. Tworząc portal oparliśmy się na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży automotive, które równocześnie połączyliśmy z najnowszą technologią, tak aby serwis był sprawny i łatwy w obsłudze. Na Dostawczaki.pl oferujemy wszystkim Użytkownikom partnerską i długofalową współpracę – dotyczy to zarówno salonów aut dostawczych, komisów jak i osób prywatnych. Każdy z Użytkowników zastanie na naszym portalu atrakcyjne ceny i partnerskie, rzetelne podejście.

W serwisie Dostawczaki.pl można zarówno umieścić jak i znaleźć ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych pojazdów z całej Polski – różne marki, modele i roczniki. Niezależnie od tego, czy Użytkownik chce sprzedać samochód dostawczy, ciężarowy czy zaproponować kupującym części i usługi motoryzacyjne, nasz portal pozwoli na sprawne dodanie ogłoszenia i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych kupujących.

Jako profesjonalny serwis jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi wszystkich Użytkowników. Bazujemy na sprawdzonych wzorcach łącząc je jednocześnie z najnowszymi trendami IT. Portal Dostawczaki.pl ma ukończone integracje – w tym najważniejszą z serwisem Samochody.pl. Obydwa portale oferują najlepsze i profesjonalne podejście, a dzięki integracji każdy użytkownik bezpłatnie może umieszczać swoje ogłoszenia na dwóch serwisach jednocześnie!

Jeśli masz na sprzedaż samochody dostawcze, ciężarowe, przyczepy, maszyny budowlane lub rolnicze, nie wahaj się! Załóż konto na Dostawczaki.pl, dodaj ofertę i korzystaj z podwójnej korzyści. Aktualnie oferujemy darmowe dodawanie ogłoszeń oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny wyróżnień.

 

Dostawczaki.pl