Najlepsze samochody dostawcze 2021

Najlepsze samochody dostawcze 2021

SUV-y mogą być pożądane, mogą być królem sprzedaży w dzisiejszych czasach, ale rodzinny minivan lub komercyjny samochód dostawczy nadal będą najlepszymi w przewożeniu ludzi lub dużych ilości ładunku. W rzeczywistości minivany są często lepsze niż crossovery do przewożenia ludzi i ładunku. Minivany są oszczędne w zużyciu paliwa w porównaniu z SUV-ami. Dodatkowo ich wnętrza są niezwykle elastyczne, na przykład fotele można odchylać i składać do podłogi.

W tych samochodach dostawczych chodzi o pojemność ładunkową, a dzięki różnym stylom nadwozia w ofercie znajdzie się furgonetka, która zaspokoi większość potrzeb. Podczas gdy moc diesla nadal jest dominującą siłą w sektorze dużych samochodów dostawczych, obecnie dostępne są wersje elektryczne dla firm potrzebujących pojazdu o zerowej emisji. Wielu kierowców uważa, że ​​te elektryczne wersje są jeszcze łatwiejsze w prowadzeniu niż ich odpowiedniki z silnikiem Diesla, ponieważ są one automatyczne (nie trzeba zmieniać biegów) i poruszają się we względnej ciszy.

Większość dużych samochodów dostawczych oferowana jest w trzech lub czterech długościach nadwozia i do trzech wysokości dachu. Ponadto dostępne są opcje z pojedynczą i podwójną osią tylną do przewożenia najcięższych ładunków, z napędem na przednie koła lub 4x4 z podniesionym prześwitem. Dostępne są też wielomiejscowe warianty furgonu, czy kabiny dla pasażerów i dodatkowej otwartej przestrzeni ładunkowej (np. VW Crafter). Wersje wywrotki i pick-upa, wielomiejscowe wersje minibusa. Konwersje pozwalają również na dowolne wyposażenie wnętrza furgonetki - w tym dodanie regałów i innych przydatnych funkcji. Najnowsze duże samochody dostawcze są przygotowane zgodnie ze standardami branżowymi, dostępne praktycznie dla każdej firmy już w opcji w jakiej wychodzą z fabryki.

Mercedes Sprinter to ulubiony duży van. Czemu? Ponieważ oferuje dużą ładowność, objętość ładunku i konfiguracje, których możesz potrzebować. Oferuje także najnowsze technologie z całej gamy samochodów. Reno Master oferuje szeroki wachlarz modeli rynku samochodów dostawczych. Dzięki 4 rozstawom osi i 3 wysokościom dachu z pewnością znajdziesz furgon, który spełni Twoje potrzeby, podczas gdy wersja Crew Van oferuje nawet 7 miejsc siedzących.

Jeśli Fiat Ducato wygląda znajomo, a to dlatego, że dzieli wiele technologii i konstrukcji z duetem Citroenem Relay i Peugeotem Boxerem . Jednak duża różnica polega na tym, że Fiat używa własnych silników. Jedna rzecz, która nie zmienia się w modelach PSA, to wielkość ładunku, jaką może przewozić Ducato. Maksymalna ładowność wynosi do 17 metrów sześciennych, a ładowność do 2,2 tony.