Peugeot Boxer

Peugeot Boxer

Trochę historii 

Ten samochód dostawczy jest bardzo charakterystyczny przez swoją historię. Peugeot Boxer powstał we współpracy z firmą Ford w 1994 i do tego czasu powstały dwie jego generacje - pierwsza zaprezentowana podczas targów samochodów użytkowych w Genewie nazywana była Peugeot’em J5, a od 2006 marka mogła szczycić się kolejną odsłoną popularnego modelu, a w 2014 przeprowadziła drobny face lifting w celu odświeżenia wyglądu. 


Niezwykłe wnętrze 

Peugeot Boxer jest konkurencyjnym samochodem pod względem wyposażenia dodatkowego, które można wybrać. Dzięki wielu opcjom, osoby prowadzące te samochody mogą czuć komfort podobny jak w autach osobowych. Wygląd zewnętrzny Peugeota także jest cechą tego samochodu, której warto się przyjrzeć; samochód został wyposażony w nowoczesne diody led do jazdy dziennej. Gama kolorystyczna w której występuje nadwozie samochodu jest również bardzo szeroka; występuje w niej 11 barw, z czego pięć niemetalizowanych i sześć metalizowanych. 


Użyteczność 

Dostawczak Peugeota cechuje się niezwykłą użytecznością. Dzięki cechom takim jak szeroki kąt otwarcia tylnych drzwi, nisko umieszczony próg załadunku i jedna z największych dopuszczalnych mas całkowitych jest dobrym wyborem na rynku samochodów dostawczych. Każdy profesjonalista który zdecydował się na zakup tego modelu ma ogromną szansę bycia zadowolonym.