Renault Trafic

Renault Trafic

Dostawczak idealny do pracy

Szukając samochodu, który spełniałby wszystkie kryteria jest bardzo trudne. Tym bardziej, jeżeli decyzja zapada nie w przypadku kupowania auta osobowego, a dostawczego. Dostawczak musi sprawdzać się w wielu warunkach - począwszy od sprawnej jazdy, przez wygodne wypakowywanie kończąc na bezpieczeństwie. Model musi posiadać szeroki wachlarz zastosowań - więc idealnym wyborem jest Renault Trafic


Wyjątkowe wnętrze

Samochody dostawcze muszą być funkcjonalne - szczególnie, kiedy kierowcy wybierają się nimi w dalekie podróże. Jak więc wygląda sytuacja w Renault Trafic? Auto wyposażone jest w system schowków w kabinie, które pomieści rzeczy osobiste - jest to 19 skrytek o łącznej pojemności 90 litrów, znajdzie się także jeden naprawdę spory na większe przedmioty. Wyposażyć samochód można też w specjalny uchwyt na laptopa, dzięki któremu będzie można zająć się firmą nawet podczas postoju. 


Dla profesjonalistów 

Dlatego że Renault Trafic jest autem dedykowanym dla profesjonalistów, można zaprojektować swój model tak, żeby maksymalnie ułatwiał pracę. Ten model oferuje największą przestrzeń załadunkową na tynku - aż 4,15 metra! Dodatkowo, daje możliwość załadunku przedmiotów do wagi 13 kilogramów na specjalnym podsufitowym stelażu. Podczas przewozu przedmiotów ważnym aspektem jest również ochrona wnętrza pojazdu; w Renault Trafic przygotowane na wymiar drewniane wykończenie chroni podłogę i ściany boczne.