Opel Movano

na sprzedaż, faktura VAT

163.424 PLNnetto
Smardzów
Rodzaj ofertyOferta firmowa
MarkaOpel

Historia pojazdu

Sprzedający nie podał numeru VIN.

Skorzystaj z danych kontaktowych wskazanych w ogłoszeniu i zapytaj o VIN, a następnie wprowadź go w pole poniżej i dowiedz się więcej o historii tego pojazdu.

Wprowadź numer VINPobierz raport CARFAX za opłatą

Przykładowy raport carfax

Carfax

Opis


Firma LAMAR, mająca 29 lat doświadczenia na rynku w produkcji zabudów specjalistycznych, oferuje pojazd HORSE TRUCK. Koniowozy Lambox zostały wyposażone w przestronne okna w ścianach bocznych oraz dodatkowe okno dachowe. Dzięki temu wnętrze pojazdu przez okres trwania transportu konia wypełnione jest naturalnym światłem. Montujemy również oświetlenie wnętrza LED. Ściany koniowozu Lambox wykonane z płyt warstwowych typu Sandwich są na tyle trwałe, by sprostać nieprzewidzianym sytuacjom i temperamentowi konia. Komfort poprawia ruchoma i wzmocniona ściana działowa instalowana we wnętrzu. Pozwala oddzielić od siebie dwa przewożone wierzchowce i zaplecze akcesoriów. Zapewnia też stabilność całej konstrukcji. Lambox HORSE TRUCK specyfikacja zabudowy Zabudowa o wymiarach wewnętrznych 3672 x 2036 x 2335 mm Zabudowa zintegrowana z podwoziem typu platforma Alkowa nad kabiną kierowcy jako dodatkowa przestrzeń ładunkowa Osłony międzyosiowe, pióra boczne oraz tylny spojler z dodatkowym światłem stop Konstrukcja ścian Lamboxa wykonana z płyt warstwowych typu "Sandwich" o grubości 28 mm, o poszyciu zewnętrznym i wewnętrznym z laminatu poliestrowo-szklanego w kolorze białym Trap boczny wejściowy dla konia Drzwi tylne centralnie umiejscowione Stopień tylny wejściowy Oświetlenie LED Dwa okna boczne po prawej stronie Trzy okna boczne po lewej stronie Okno dachowe Odpływ wody Nadkola wewnętrzne laminowane Lambox HORSE TRUCK wyposażenie opcjonalne: Lampy tylne potrójne LED Wzmocnienia ścian Oświetlenie LED Żłób oraz ściana działowa z klapą od strony pomieszczenia dla dżokeja Klapa do alkowy Uchwyt na siodło Uchwyty na uwiązy Uchwyt na ogłowie Hak holowniczy Tylne lampy potrójne LED Ściany wyłożone gumą do wysokości 1 m Podłoga wyłożona gumą wyposażona w spust do ociekania wody Klimatyzacja dla konia Kamera cofania Wentylator nawiewno-wywiewny Podana cena nie zawiera ceny wyposażenia dodatkowego. Wyposażenie jest poglądowe i może być dostosowane do potrzeb klienta. Termin realizacji ok. 10 tygodni. 
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy i/lub nieaktualność ogłoszenia. Historia firmy LAMAR rozpoczęła się w 1992 roku. Każdy rok obfituje w wiele przełomowych wydarzeń, a gromadzone doświadczenie owocuje stworzeniem wielu innowacyjnych produktów, które z biegiem lat zdobywają cenne nagrody i wyróżnienia. Dziś LAMAR jest jednym z czołowych producentów zabudów do samochodów dostawczych na polskim rynku. LAMAR wykonuje samodzielnie projekty i modele produktów we własnej modelarni. Przeprowadza badania techniczne produktów, aby spełniały wymagania normatywne, jak i dopuszczenia do ruchu w Polsce i w krajach UE. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami: Magdalena Kościuk PL +48 783 967 211 Monika Majdaniuk PL ANG +48 571 448 726 Samuel Sabatowicz PL DE +48 513 848 918

* Sprzedawca produktu objętego niniejszą ofertą jest przedsiębiorcą

Lamar
Telefon do sprzedawcy
713...
phoneZadzwoń