Opel Movano

na sprzedaż, faktura VAT

135.900 PLNnetto
Smardzów
Rodzaj ofertyOferta firmowa
MarkaOpel

Historia pojazdu

Sprzedający nie podał numeru VIN.

Skorzystaj z danych kontaktowych wskazanych w ogłoszeniu i zapytaj o VIN, a następnie wprowadź go w pole poniżej i dowiedz się więcej o historii tego pojazdu.

Wprowadź numer VINPobierz raport CARFAX za opłatą

Przykładowy raport carfax

Carfax

Opis


Firma LAMAR, mająca 29 lat doświadczenia na rynku w produkcji zabudów specjalistycznych, oferuje pojazd LAMBOX MOBILNE BIURO/SHOWROOM. Lambox może być ruchomą ekspozycją targową lub mobilnym biurem, w dowolnej konfiguracji sprzętowej. Wnętrze zapewnia wiele udogodnień sali biurowej, takich jak: klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, dostęp do światła naturalnego (świetlik oraz ściany z pleksi) oraz sztucznego (oświetlenie LED), lodówka na napoje, nagłośnienie, rzutnik i rozkładany ekran do prezentacji, a także stolik oraz alkowa-schowek nad kabiną kierowcy na wszystkie potrzebne przedmioty. Mobilne biuro/SHOWROOM - specyfikacja zabudowy: Zabudowa o wymiarach wewnętrznych 4300 x 2225 x 2110 mm Zabudowa zintegrowana z podwoziem Fiat Ducato platforma (zabudowy wykonujemy na wszystkich markach podwozi) Alkowa jako dodatkowa przestrzeń ładunkowa nad kabiną kierowcy Osłony międzyosiowe, pióra boczne oraz tylny spojler z dodatkowym światłem stop Konstrukcja ścian Lamboxa wykonana z płyt warstwowych typu "Sandwich" o grubości 28 mm, o poszyciu zewnętrznym i wewnętrznym z laminatu poliestrowo-szklanego w kolorze białym Duża klapa otwierana manualnie na siłownikach gazowych Drzwi tylne centralnie umiejscowione Stopień tylny wejściowy Punkt świetlny LED Dwie klapy rewizyjne pod instalację wodną i gazową Nadkola wewnętrzne laminowane Wyposażenie opcjonalne jest następujące: Przeszklenie z poliwęglanu wraz z drzwiami suwanymi Stopień wysuwany manualnie Oświetlenie wewnętrzne 3 panele LED zabudowane Instalacja elektryczna 230V: gniazda podwójne, rozdzielnia, przełącznik fazy, zasilanie zewnętrzne + kabel zasilający 5 m, instalacja oświetlenia Zabudowa ekspozycyjna Zabudowa meblowa Oklejenie pojazdu Klapa rewizyjna wraz z przestrzenią wydzieloną pod agregat prądotwórczy walizkowy Podłoga ze sklejki zabezpieczona wylewką żywiczną i wyłożona wykładziną Podana cena nie zawiera ceny wyposażenia dodatkowego. Wyposażenie jest poglądowe i może być dostosowane do potrzeb klienta. Termin realizacji ok. 10 tygodni. 
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy i/lub nieaktualność ogłoszenia. Historia firmy LAMAR rozpoczęła się w 1992 roku. Każdy rok obfituje w wiele przełomowych wydarzeń, a gromadzone doświadczenie owocuje stworzeniem wielu innowacyjnych produktów, które z biegiem lat zdobywają cenne nagrody i wyróżnienia. Dziś LAMAR jest jednym z czołowych producentów zabudów do samochodów dostawczych na polskim rynku. LAMAR wykonuje samodzielnie projekty i modele produktów we własnej modelarni. Przeprowadza badania techniczne produktów, aby spełniały wymagania normatywne, jak i dopuszczenia do ruchu w Polsce i w krajach UE. Projektuje autorskie rozwiązania zabudów Lambox, dostosowane do indywidualnych funkcji, podkreślające wizerunek i nowoczesne formy. Po więcej realizacji zapraszamy na pozostałe nasze aukcje oraz na naszą stronę internetową. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami: Magdalena Kościuk PL +48 783 967 211 Monika Majdaniuk PL ANG +48 571 448 726 Samuel Sabatowicz PL DE +48 513 848 918

* Sprzedawca produktu objętego niniejszą ofertą jest przedsiębiorcą

Lamar
Telefon do sprzedawcy
713...
phoneZadzwoń