Fiat Ducato

na sprzedaż, faktura VAT

170.587 PLNnetto
Smardzów
Rodzaj ofertyOferta firmowa
MarkaFiat

Historia pojazdu

Sprzedający nie podał numeru VIN.

Skorzystaj z danych kontaktowych wskazanych w ogłoszeniu i zapytaj o VIN, a następnie wprowadź go w pole poniżej i dowiedz się więcej o historii tego pojazdu.

Wprowadź numer VINPobierz raport CARFAX za opłatą

Przykładowy raport carfax

Carfax

Opis


Firma LAMAR, mająca 29 lat doświadczenia na rynku w produkcji zabudów specjalistycznych, oferuje pojazd FOOD TRUCK Lambox. W zależności od profilu prowadzonego biznesu doposażamy pojazd w niezbędne elementy konstrukcyjne oraz gastronomiczne. Food Truck - specyfikacja zabudowy: Zabudowa o wymiarach wewnętrznych 4300 x 2225 x 2110 mm Zabudowa zintegrowana z podwoziem Fiat Ducato platforma (zabudowy wykonujemy na wszystkich markach podwozi) Alkowa jako dodatkowa przestrzeń ładunkowa nad kabiną kierowcy Osłony międzyosiowe, pióra boczne oraz tylny spojler z dodatkowym światłem stop Konstrukcja ścian Lamboxa wykonana z płyt warstwowych typu "Sandwich" o grubości 28 mm, o poszyciu zewnętrznym i wewnętrznym z laminatu poliestrowo-szklanego w kolorze białym Duża klapa otwierana na siłownikach gazowych Drzwi tylne centralnie umiejscowione Stopień tylny wejściowy Punkt świetlny LED Dwie klapy rewizyjne pod instalację wodną i gazową Nadkola wewnętrzne laminowane Wyposażenie opcjonalne jest następujące: Lampy tylne potrójne LED Wzmocnienia ścian pod montaż instalacji sprzętów Zabudowa meblowa ze stali nierdzewnej lub płyty meblowej Instalacja wodno-kanalizacyjna: zlew 3 komorowy, terma do podgrzewania wody, dwa zbiorniki na wodę czystą i brudną, zawór umożliwiający podłączenie do wody sieciowej Instalacja elektryczna 230V( podwójne gniazda, rozdzielnia elektryczna, przełącznik fazy, przyłącze zewnętrzne+ kabel zasilający 5 m, instalacja oświetlenia) Instalacja gazowa, przestrzeń na butle + wentylacja Sprzęty gastronomiczne wg projektu Hak holowniczy Oklejanie zabudowy wg projektu Podana cena nie zawiera ceny wyposażenia gastronomicznego. Wyposażenie jest poglądowe i może być dostosowane do potrzeb klienta. Termin realizacji ok. 10 tygodni. 
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy i/lub nieaktualność ogłoszenia. Historia firmy LAMAR rozpoczęła się w 1992 roku. Każdy rok obfituje w wiele przełomowych wydarzeń, a gromadzone doświadczenie owocuje stworzeniem wielu innowacyjnych produktów, które z biegiem lat zdobywają cenne nagrody i wyróżnienia. Dziś LAMAR jest jednym z czołowych producentów zabudów do samochodów dostawczych na polskim rynku. LAMAR wykonuje samodzielnie projekty i modele produktów we własnej modelarni. Przeprowadza badania techniczne produktów, aby spełniały wymagania normatywne, jak i dopuszczenia do ruchu w Polsce i w krajach UE. Projektuje autorskie rozwiązania zabudów Lambox, dostosowane do indywidualnych funkcji, podkreślające wizerunek i nowoczesne formy. Po więcej realizacji zapraszamy na pozostałe nasze aukcje oraz na naszą stronę internetową. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami: Magdalena Kościuk PL +48 783 967 211 Monika Majdaniuk PL ANG +48 571 448 726 Samuel Sabatowicz PL DE +48 513 848 918

* Sprzedawca produktu objętego niniejszą ofertą jest przedsiębiorcą

Lamar
Telefon do sprzedawcy
713...
phoneZadzwoń