Najlepsze busy dla przewozów osobowych

Najlepsze busy dla przewozów osobowych

Rosnąca popularność dużych vanów sprawia, że producenci w swojej gamie samochodów umieszczają pojazdy z tego segmentu znacznie bardziej świadomie, niż miało to miejsce jeszcze parę
lat temu. Dzięki temu, wybór jest znaczne większy, a rosnąca konkurencja sprawia, że coraz łatwiej jest kupić dobrze wyposażone auto, w niskiej cenie. To głównie auta tej wielkości są używane jako samochody osobowe do przewozów pasażerów.

Rynkowy lider - Opel

Kiedy spojrzymy na floty przewoźników dość szybko zauważymy, że najczęściej wybierany jest Opel Vivaro, zarówno w wersji standardowej jak i wersji wydłużonej (częściej występującej w katalogach jako Vivaro Long). Co ciekawe, model ten często wybierany jest zarówno na długie, międzynarodowe trasy jak i te znacznie krótsze, krajowe. Opel co roku może pochwalić się świetną sprzedażą tego właśnie modelu.

Główne zalety

Opel Vivaro to samochód o sporych możliwościach konfiguracyjnych. Zależnie od wybranej wersji, auto może zabrać od 2 do 9 pasażerów. Często spotykana jest też konfiguracja 7 miejscowa (2 + 2 + 3). Dodatkowo, Opel jako samochód do przewozu osobowego sprawdza się idealnie pod kątem komfortu pasażerów. Wielostrefowa klimatyzacja, dodatkowe uchwyty, niezależnie ustawiane fotele czy chociażby przyciemnione szyby to jedne z wielu zalet pojazdu. Bardzo chwalone są również odsuwane, tylne drzwi. Dzięki odpowiednim prowadnicom, drzwi nie opadają, przesuwają się bez oporów, a ich rozmiar sprawia, że nie ma żadnego problemu, by do pojazdu zamontować fotelik.