Wągrowiec
Rodzaj ofertyOferta firmowa

Historia pojazdu

Sprzedający nie podał numeru VIN.

Skorzystaj z danych kontaktowych wskazanych w ogłoszeniu i zapytaj o VIN, a następnie wprowadź go w pole poniżej i dowiedz się więcej o historii tego pojazdu.

Wprowadź numer VINPobierz raport CARFAX za opłatą

Przykładowy raport carfax

Carfax

Opis


WITAMY W AUTO-CENTRUM Jesteśmy bezpośrednim importerem aut z Unii Europejskiej z wieloletnim doświadczeniem, nasza firma zajmuję się handlem samochodami osobowymi, dostawczymi oraz motocyklami i skuterami. Przedstawiamy samochód z naszej oferty: *Marka: Renault *Model: Trafic , Long *Silnik: 1,6 dci , 120KM. *Przebieg: Tylko 181000km. *Manualna skrzynia biegów *Stan techniczny oraz wizualny bardzo dobry Do zakupionego pojazdu, nabywca otrzymuję: - komplet dokumentów wymaganych do rejestracji pojazdu - fakturę VAT-marża oraz zostanie on zwolniony z opłaty skarbowej wynoszącej 2% od wartości rynkowej samochodu.

 Zapewniamy również możliwość finansowania: ⁃ bez ograniczenia co do wieku pojazdu ⁃ bez konieczności wpisu do dowodu rejestracyjnego bez AC ⁃ do 8 lat (do 96 miesięcy) 
Finansowanie/Kredyt/Leasing możliwe dla: ⁃ osób od 21-go roku życia ⁃ osób z umową o pracę ⁃ osób prowadzących działalność gospodarczą ⁃ rolników ⁃ renta / emerytura Wszystkie formalności dotyczące spraw finansowania/kredytowania/leasingu załatwiamy w jeden dzień! W celu sprawdzenia możliwości finansowania lub leasingu skontaktuj się z numerem: 517 123 989 667 681 673 Możliwość zakupienia pojazdu z GWARANCJĄ od 3 do 12 miesięcy Możliwe oględziny samochodu po godzinach pracy, po wcześniejszym umówieniu się przez telefon Pracujemy 7 dni w tygodniu: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 9-17 SOBOTA: 9 -15 NIEDZIELA: 10 - 13 Numer oferty: AKL3HFX9 i578355852i

* Sprzedawca produktu objętego niniejszą ofertą jest przedsiębiorcą

"Auto-centrum" Krzysztof Mentecki
Telefon do sprzedawcy
691...
phoneZadzwoń