Peugeot Boxer

Artykuł Peugeot Boxer

Trochę historii 

Ten samochód dostawczy jest bardzo charakterystyczny przez swoją historię. Peugeot Boxer powstał we współpracy z firmą Ford w 1994 i do tego czasu powstały dwie jego generacje - pierwsza zaprezentowana podczas targów samochodów użytkowych w Genewie nazywana była Peugeot’em J5, a od 2006 marka mogła szczycić się kolejną odsłoną popularnego modelu, a w 2014 przeprowadziła drobny face lifting w celu odświeżenia wyglądu. 


Niezwykłe wnętrze 

Peugeot Boxer jest konkurencyjnym samochodem pod względem wyposażenia dodatkowego, które można wybrać. Dzięki wielu opcjom, osoby prowadzące te samochody mogą czuć komfort podobny jak w autach osobowych. Wygląd zewnętrzny Peugeota także jest cechą tego samochodu, której warto się przyjrzeć; samochód został wyposażony w nowoczesne diody led do jazdy dziennej. Gama kolorystyczna w której występuje nadwozie samochodu jest również bardzo szeroka; występuje w niej 11 barw, z czego pięć niemetalizowanych i sześć metalizowanych. 


Użyteczność 

Dostawczak Peugeota cechuje się niezwykłą użytecznością. Dzięki cechom takim jak szeroki kąt otwarcia tylnych drzwi, nisko umieszczony próg załadunku i jedna z największych dopuszczalnych mas całkowitych jest dobrym wyborem na rynku samochodów dostawczych. Każdy profesjonalista który zdecydował się na zakup tego modelu ma ogromną szansę bycia zadowolonym.

Sprzedawaj, kupuj

samochody pl

na samochody pl

samochody pl